Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Skierniewice

Zapisy na szkolenie o uzyskanie selekcjonerskich uprawnień MAJ 2024 r.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Skierniewicach informuje, iż rozpoczyna zapisy na szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie selekcjonerskich uprawnień do wykonywania polowania.

Planowany termin rozpoczęcia kursu: 25 maja 2024 r.

Szkolenie odbywać się będzie w trybie stacjonarnym, w weekendy, w siedzibie biura Zarządu Okręgowego w Skierniewicach ul. św. Stanisława 10A. Zapisy przyjmujemy wyłącznie w formie zgłoszenia mailowego na adres zo.skierniewice@pzlow.pl , w tytule maila „Kurs na selekcjonera”, w treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu do kontaktu. Adres mailowy, z którego przysłane zostanie zgłoszenie traktowany będzie jako adres kontaktowy do kandydata.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 12.05.2024 r.

W przypadku zbyt małej ilości chętnych organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia szkolenia w terminie późniejszym (jesiennym).

Do egzaminu na uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania mogą przystąpić myśliwi, którzy posiadają uprawnienia podstawowe do wykonywania polowania co najmniej 3 lata.

Myśliwi zamieszkali na stałe na terenie innych okręgów są zobowiązani uzyskać zgodę macierzystego ZO PZŁ na odbycie szkolenia i zdawanie egzaminu w ZO PZŁ Skierniewice w formie skierowania drogą elektroniczną w systemie informatycznym PZŁ.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱