Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Skierniewice

Szkolenie dla kandydatów na selekcjonerów w dniu 12 listopada 2023

Zarząd  Okręgowy  PZŁ  w Skierniewicach   informuje,  iż  w  dniu  12 listopada 2023 r. o godzinie 08:00  planuje rozpocząć szkolenie dla kandydatów na selekcjonerów. Szkolenie odbywać się będzie w trybie stacjonarnym, w siedzibie biura Zarządu Okręgowego w Skierniewicach ul. św. Stanisława 10A.  Zapisy przyjmujemy  w formie zgłoszenia mailowego na  zo.skierniewice@pzlow.pl   do dnia 5 listopada br.  W przypadku małej liczby  zainteresowanych (poniżej 20 osób ) kurs zostanie przesunięty na wiosnę przyszłego roku.

Do egzaminu na uprawnienia selekcjonerskie do wykonywania polowania mogą przystąpić myśliwi, którzy posiadają uprawnienia podstawowe do wykonywania polowania co najmniej 3 lata.

Myśliwi zamieszkali na stałe na terenie innych okręgów są zobowiązani uzyskać zgodę macierzystego ZO PZŁ na odbycie szkolenia i zdawanie egzaminu w ZO PZŁ Skierniewice w formie skierowania drogą elektroniczną w systemie informatycznym PZŁ.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱