Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Skierniewice

Myśliwi zebrali prawie 200 tys. zł dla potrzebujących

185 170 zł zebrali myśliwi podczas karnawałowych balów charytatywnych. Imprezy organizowały zarządy okręgowe Polskiego Związku Łowieckiego oraz koła łowieckie. Zebrane środki trafią teraz do domów dziecka, hospicjów, stowarzyszeń na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz na rehabilitacje osób indywidualnych.

ZO PZŁ KRAKÓW

4 lutego Zarząd Okręgu Krakowskiego Bractw Kurkowych oraz Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Krakowie zorganizowały V Bal Charytatywny, z którego dochód przeznaczony został na rzecz Fundacji Szkoła bez Barier. Podczas balu w licytacjach charytatywnych udało się uzbierać kwotę 53 000 zł. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia:

ZO PZŁ BIAŁYSTOK

17 lutego ZO PZŁ w Białymstoku zorganizował Charytatywny Bal Myśliwski z okazji jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. W imprezie wzięło udział 309 osób, dzięki którym podczas licytacji charytatywnej udało się zebrać kwotę 56 930 złotych na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku oraz na rehabilitację myśliwego.

ZO PZŁ BIAŁA PODLASKA

18 lutego  po raz ósmy na terenie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Białej Podlaskiej odbył się Charytatywny Bal Myśliwski zorganizowany przez Koło Łowiecki nr 79 Wola. Na balu bawiło się około 100 osób. Organizatorzy zgromadzili wiele przedmiotów na aukcję charytatywną, z której udało się zebrać 28 000 zł na rehabilitację Sebastiana Sucharzewskiego. 

ZOBACZ REALCJĘ Z BALU

ZO PZŁ PRZEMYŚL

18 lutego odbyła się IV edycja Charytatywnego Balu Myśliwych zorganizowanego przez Komisję Promocji Łowiectwa Zarządu Okręgowego PZŁ Przemyśl. W balu wzięło udział 108 osób dzięki którym udało się zebrać kwotę 20 240 zł dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Koło”.

ZO PZŁ ZAMOŚĆ

18 lutego na terenie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu odbył się VI Kresowy Charytatywny Bal Myśliwski zorganizowany przez Kolegę Mariana Ozimka i koła łowieckie z powiatu hrubieszowskiego, pod patronatem honorowym Łowczego Okręgowego PZŁ z Zamościa Wojciecha Adamczyka, Starosty Hrubieszowskiego Anety Karpiuk oraz Wójta Gminy Mircze Marty Małyszek. Dochód z balu i aukcji charytatywnej w wysokości 17 000 zł został przekazany na leczenie Gabrysi Bryk oraz na potrzeby dzieci zamieszkujących na terenie obwodów łowieckich powiatu hrubieszowskiego.

ZO PZŁ KONIN

18 lutego na terenie Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Koninie  Koło Łowieckie nr 7 „Jeleń” w Kole zorganizowało Myśliwski Bal Charytatywny, którego celem była zbiórka pieniędzy  dla Igi Czekalskiej, która choruje na SMA i zbierała pieniądze na najdroższy lek świata.

Tuż po balu – na którym uczestniczy zebrali pieniądze w kwocie 7 500  złotych –  okazało się, że Iga zebrała już swoje wymarzone 9,5 miliona złotych. Dlatego organizatorzy balu postanowili dołożyć do tej kwoty 2 500 złotych i przekazać 10 000 złotych dla Leona Grzywy, który także choruje na SMA i próbuje zebrać środki na ten lek.

SZCZEGÓŁY

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱