Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Skierniewice

KURS NA UPRAWNIENIA PODSTAWOWE DO WYKONYWANIA POLOWANIA MARZEC 2023

Zarząd Okręgowy PZŁ w Skierniewicach organizuje szkolenie dla kandydatów do uzyskania podstawowych uprawnień do wykonywania polowania. 

Szkolenie obejmuje wykłady oraz dwa treningi strzeleckie i zakończone jest egzaminem.  Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym tj. w soboty i niedziele.  Rozpoczęcie szkolenia w dniu 11 marca 2023 roku.

Zapisu na kurs osoba zainteresowana dokonuje na zasadzie zgłoszenia mailowego na  zo.skierniewice@pzlow.pl  w tytule maila pisząc ,,kurs na uprawnienia podstawowe”, do 28 lutego 2023 r. Adres mailowy, z którego przysłane zostanie zgłoszenie traktowany będzie jako adres mailowy kandydata.

Wszystkie pozostałe informacje w sprawie szkolenia kandydatów do uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania , w tym szczegółowy harmonogram zajęć, koszty szkolenia, miejsce wykładów oraz terminy egzaminów,  zostaną  przekazane  osobom  zgłoszonym,   bezpośrednio na adres e-mail.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱